ul. Gdańska 3, 84-242 Kębłowo

Telefon: +48 728 599 997
Telefon: +48 728 599 998

Przedszkole Zobi

jacy jesteśmy

 Przedszkole „ZOBI” rozpoczęło swoją działalność w roku 2013.

Przedszkole mieści się w Kębłowie przy ulicy Gdańskiej 3.

Przedszkole Zobi to miejsce wielokierunkowego wspierania i stymulowania rozwoju oraz aktywności dziecka. Głównym założeniem naszego Przedszkola jest troska o edukację małego człowieka i jego harmonijny rozwój w początkowym okresie życia. Sami będąc rodzicami zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zdobywanie przez dziecko wielozmysłowych doświadczeń, nabywanie i rozwijanie podstawowych umiejętności, odwagi i samodzielności, uczenie się wspólnej zabawy z rówieśnikami, przygotowanie do nauki pisania, czytania, liczenia logicznego myślenia, umiejętności koncentracji oraz uwrażliwienia na „świat” muzyki.

Przedszkole Zobi organizuje zajęcia ogólnorozwojowe, których program oparty jest na połączeniu wielu sprawdzonych metod dydaktycznych m.in. na metodzie ruchu rozwijającego W. Sherborne, pedagogice M. Montessorii, Metodzie Dobrego Startu M. Bogdanowicz oraz na pedagogice zabawy.

Zajęcia w Zobi prowadzone są przez profesjonalne grono pedagogiczne, nauczycieli nie tylko z wykształcenia, ale przede wszystkim z powołania! Gwarantujemy wysokiej klasy materiały dydaktyczne, odpowiednio zaadaptowane i wyposażone sale do zajęć i ćwiczeń a wszystko to w miłej i przyjaznej dla dzieci atmosferze.

W naszym przedszkolu są dzieci w wieku od 2 do 5 lat

Nasze grupy wiekowe to:

  • maluszki – "biedronki"
  • średniaki – "króliczki"
  • starszaki – "tygryski"
  • zerówka - " misiaki"